Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Матеріали до чергової сесії

Проекти рішень двадцять дев'ятої сесії районної ради сьомого скликання:

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2018 рік

Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного  центру  № 5343  регіонального сервісного  центру  МВС в Полтавській області на 2018 рік

Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти району в новій редакції.

Про затвердження Статуту Новооржицького дошкільного навчального закладу (ясла-садка) „Дружба” Оржицької районної ради Полтавської області в новій редакції.

Про реорганізацію Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до штатного розпису Оржицького дошкільного навчального закладу (ясла-садка) „Дзвіночок” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти, які пройшли конкурсний відбір.

Про реорганізацію шляхом перетворення Оржицької центральної районної лікарні у Комунальне некомерційне підприємство „Оржицька центральна районна лікарня”.

Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування на 2018-2020 роки.

Про внесення змін до Районної програми розвитку культури на 2016-2020 роки.

Про внесення змін до  Комплексної програми мобілізаційної підготовки Оржицького району та забезпечення заходів, пов’язаних  із виконанням  військового  обов’язку,  призовом  громадян України на строкову військову службу, військову службу за   контрактом  та  військову  службу в  резерві до лав Збройних  Сил України та інших формувань на 2017-2020 роки

Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на  2018 рік”.

Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж  населеного  пункту  смт Оржиця  Оржицької селищної ради Полтавської області

Про Звернення депутатів Оржицької районної ради сьомого скликання до Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України про виділення коштів для винесення меж в натурі національного природного парку „Нижньосульський”  в Оржицькому районі Полтавської області.