Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Міні-футбол.  Друге коло першості району

Переглядів: 144

2-3 квітня ц.р. відбулися ігри другого кола районної першості Оржицького району з міні - футболу серед команд колективів фізкультури, в яких було зафіксовано такі результати:

«Вища ліга» (група «А»):

Сула» (Чутівка) – «Савинці» (Савинці) – 8:2

«Зоря» (Новооржицьке) – «Старт» (Денисівка) – 5:3

«Савинці» (Савинці) – «Старт» (Денисівка) – 3:4

«Сула» (Чутівка) – «Зоря» (Новооржицьке) – 3:2

«Старт» (Денисівка) – «Сула» (Чутівка) – 2:9

Переможцем змагань в цій підгрупі стала «Зоря» (Новооржицьке) – 12 очок, другою з таким же результатом стала чутівська «Сула», а третіми фінішували футболісти денисівського «Старту» з 9 очками.

«Світанок» (Заріг) – «Чайка-1» (Куйбишеве) – 0:1

Переможцем групи стала «Чайка-1» (Куйбишеве) з 12 очками, у оржицької «Ювенти» - 11 очок, третіми стали футболісти зарізького  «Світанку», у яких – 7 очок.

«Нива» (Тимки) – «Чайка-2» (Куйбишеве) – 2:1

Перше місце в підгрупі зайняла «Нива» (Тимки) з 13 очками, друге місце - «Чайка-2» (Куйбишеве) - 12 очок, третє - «Колос» (Тарасенкове) - 6 очок, «Оржиця-2» - 4 очки.

«Ніка» (Золотухи) – «Надія» (Яблуневе) – 2:3

Перше місце в підгрупі виборола команда «Орбіта» (Маяківка) -11 очок, другою з таким же очковим доробком стала «Дружба» (Круподеринці), третьою - «Ніка» (Золотухи) – 8 очок, четверте місце у команди «Надія» (Яблуневе).

Отже, за підсумками двоколових змагань путівки до фіналу вибороли у «вищій лізі» команди – «Зоря» (Новооржицьке), «Чайка-1» (Куйбишеве), «Ювента» (Оржиця) та «Сула» (Чутівка). Наступних вихідних в одноколовому турнірі  серед цих команд буде виявлено переможця першості району в групі сильніших.

Серед команд «нижчої ліги» до фіналу вийшли «Нива» (Тимки), «Чайка-2» (Куйбишеве), «Орбіта» (Маяківка) та «Дружба» (Круподеринці), які поборються за звання найсильнішого у своєму дивізіоні.