Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Патріотичний захід до Дня захисника України

Переглядів: 148

Сьогодні, коли Україна перебуває у стані неоголошеної війни з сусідньою державою, патріотична складова набирає надзвичайної ваги у вихованні підростаючого покоління. З метою забезпечення високого рівня допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання учнів 11 жовтня ц.р. в Новооржицькому відбувся патріотичний захід, приурочений до Дня захисника України.

З вітальними словами до молоді звернулися голова районної ради Володимир Козина, голова районної державної адміністрації Олена Кражан, помічник народного депутата Костянтина Іщейкіна Ігор Рожко, військовий комісар Оржицького районного військового комісаріату Олександр Лаптєв, керівник пошукової групи гуманітарного проекту Збройних Сил України "Евакуація-200" Леонід Бондар. Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятних дошок було вшановано пам’ять загиблих в АТО земляків.

Після урочистої частини розпочалися змагання з допризовної підготовки серед школярів району. Участь у заході взяли дев’ять команд, які продемонстрували хорошу фізичну підготовку, показали свою мужність і надзвичайну силу духу. 

За результатами Спартакіади визначили переможців. Першими призерами стала команда опорного закладу „Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Оржицької районної ради Полтавської області”, друге місце зайняли учні з опорного закладу „Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка Оржицької районної ради Полтавської області”, третє – посіла команда  школярів з Лазірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всіх учасників заходу та переможців було відзначено грамотами та сувенірними  подарунками.

Захід організовано та проведено за ініціативи керівництва району та відділу освіти райдержадміністрації.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин