Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Матеріали до чергової сесії

Проекти рішень тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання:

1. Про затвердження Переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2019 році за рахунок залишку невикористаних  у 2018 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

3. Про визнання такими, що втратили чинність, рішення тридцять  першої сесії районної ради сьомого скликання від 12 грудня 2018  року   № 553 „Про  створення  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області”, тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від  15 лютого 2019 року № 577 „Про  затвердження  Статуту   Комунальної   установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області”. 

4. Про  створення  Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області”.

5. Про виконання Районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки в 2018 році та перспективи її реалізації в поточному році.

6. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки

7. Про внесення змін до Районної програми кадрового забезпечення лікарями закладів охорони здоров’я на 2013-2021 роки.

8. Про внесення змін до форми Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік.

Додаток до рішення: Про затвердження форми Фінансового плану  Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарняОржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік

9. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської  області на 2019 рік.

Додаток до рішення: Про  затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районно лікарня”  Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік

10. Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2019 рік.

11. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства „Оржиця-водоканал” та викладення його в новій редакції.

12. Про затвердження Районної програми фінансової підтримки пасажирських перевезень, що здійснюється комунальним підприємством „Оржиця-водоканал” на 2019-2020 роки.

13. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації Оржицького району на 2019-2021 роки.

14. Про здійснення райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою за 2018 рік.

15. Про внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування в Оржицькому районі на 2018-2020 роки.

16. Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2019 рік”.

Додаток до рішення :Про внесення  змін до рішення „Про районний бюджет на 2019 рік”

17. Про перейменування Оржицької дитячої музичної школи  в Оржицьку дитячу мистецьку школу та присвоєння закладу імені Діани Петриненко.

18. Про затвердження Статуту Оржицької дитячої мистецької школи імені Діани Петриненко.

19.  Про списання безнадійної дебіторської заборгованості.

20.  Про надання службового приміщення шляхом укладення договору найму.

21.  Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

22. Про Звернення депутатів районної ради до керівництва Полтавської обласної та Оржицької районної державних адміністрацій щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з відсутністю автобусного сполучення між райцентром та населеними пунктами району.

 23. Про депутатський запит депутата районної ради Карлова В.М.