Оржицька районна рада

Новий Іржавець: ТДВ «Оржицький завод «Райдуга» відзначило обжинки

Переглядів: 834

Посадити насіння та виростити врожай може не кожен. На це потрібно мати в першу чергу, справжній талант, любов до рідної землі і звісно, прикласти немало фізичних зусиль. Все це мають справжні господарі землі, які зробили воістину потрібну справу на благо нашої української – оржицької землі.

У хлібі - життя бере початок.

В нім сила нездоланних трударів.

В народі хліб, як матір поважають.

Ця шана з плином часу не зникає.

Таким було гасло свята врожаю, яке 6 серпня ц.р. зібрало на мальовничому березі сільського ставу в селі Новий Іржавець, пайовиків, працівників ТДВ Оржицький завод «Райдуга» та просто гостей.

Перед учасниками свята з коротким звітом про хід та підсумки жнив виступив директор товариства, депутат районної ради Олександр Лантух.

Він привернув увагу присутніх до того, що незважаючи на вкрай складні погодні умови, нищення посівів буревіями, градом, значні пересіви площ працівникам товариства вдалося зібрати пристойний урожай ранніх зернових.

Жнива пройшли організовано. Запорукою успіху колективу була вчасно підготовлена техніка, а головними чинниками, які сприяли цьому, – мудрість, знання технології землеробства, професіоналізм, відданість справі спеціалістів і працівників полів, яким слід низько влонитися за їхню працю.

Керівник наголосив на тому, що незважаючи на завершення збирання ранніх зернових головна робота ще попереду. Необхідно зібрати пізні культури, провести підготовку грунту та закласти хороший фундамент під майбутній урожай.

Він також повідомив пайовиків про хід та порядок розрахунку з орендодавцями за орендовані земельні паї.

З цікавістю всі гості свята взяли активну участь у проведенні святкової лотареї, де розігрувалися різноманітні призи.

Перед хліборобами та гостями свята виступив народний пісенно-танцювальний колектив «Посульська рапсодія», який раз по раз викликав бурхливі оплески.

Після концерту герої жнив та гості були запрошені до столу скуштувати смачну вечерю.

Завершилося свято святковим феєрверком та молодіжною дискотекою.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин