Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Зустріч з головою обласної ради

Переглядів: 635

6 травня цього року Оржиччину відвідав голова Полтавської обласної ради Олександр Юрійович Біленький по питанню вирішення земельного конфлікту між пайовиками та керівництвом СТОВ «Селецька».

Зустріч відбулася у кабінеті голови районної ради Володимира Івановича Козини, на якій були присутні депутати обласної ради Микола Миколайович Горб, Мирослава Миколаївна Василенко, Руслан Віталійович  Ляшко, виконуючий обов’язки начальника  відділу Держгеокадастру у Оржицькому районі Олександр Васильович Кудрявцев, начальник Оржицького відділення Лубенської місцевої прокуратури Максим Сергійович Детюк, начальник сектору Оржицького відділення Лубенського відділу Головного управління Національної поліції, майор Олександр Васильович Шаповаленко.  

Оржиця, райрада, Великоселецьке,Біленький, паї, земля

Оржиця, райрада, Великоселецьке,Біленький, паї, земля

Оржиця, райрада, Великоселецьке,Біленький, паї, земля

Оржиця, райрада, Великоселецьке,Біленький, паї, земля

В ході обговорень голова обласної ради наголосив, що конфлікт з даного питання повинен бути вирішений шляхом мирних переговорів сторін та згідно чинного законодавства України.

Далі  голова та депутати обласної ради разом з представниками району виїхали безпосередньо на місце подій, де зустрілися з пайовиками. Представники від керівного складу СТОВ «Селецька» на обговорення не з’явилися.

Підбиваючи підсумки зустрічі голова обласної ради запропонував повернутися до розгляду питання за присутності обох сторін конфліктної ситуації.

« повернутися до списку новин