Оржицька районна рада

Вперше обрані сільські та селищні голови проходять навчання

Переглядів: 740

Оржиця, районна рада, сільські голови, навчанняВ «Обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» за професійною програмою  проходять навчання вперше обрані сільські, селищні голови.

Починаючи з 8 лютого навчання організоване для новообраних голів Оржицького, Пирятинського, Полтавського, Решетилівського, Семенівського, Хорольського, Чорнухинського, Чутівського та Шишацького районів.
Зокрема, 9 лютого 2016 року оглядові лекції на тему «Державна екологічна політика і актуальні проблеми охорони довкілля» та водогосподарського напрямку разом із засіданням круглого столу та відповідями на запитання провели заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації Олександр Ткаченко та заступник начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів Володимир Кириленко.

http://www.adm-pl.gov.ua/news/vpershe-obrani-silski-ta-selishchni-golovi-prohodyat-navchannya« повернутися до списку новин