Оржицька районна рада

З Днем місцевого самоврядування!

Переглядів: 357
Шановні працівники
органів місцевого самоврядування!
 

Щиро вітаю всіх, хто працював і працює у сфері місцевого самоврядування!

Ваші досягнення на шляху розвитку району — це результат спільних зусиль і згуртованої праці депутатів усіх рівнів, сільських, селищних голів, всієї оржицької громади.

Наприкінці каденції свого головування хочу подякувати депутатам районної ради, виконавчому апарату, сільським головам та колективам сільських рад за відповідальне ставлення до виконання своїх повноважень. Ми працювали для громадян району, вирішували життєво важливі питання територіальних громад, створювали умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджували зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою. Висловлюю щиру вдячність за плідну співпрацю.

Нехай цей урочистий день додасть вам сил і впевненості у гарному завтрашньому дні та майбутньому нашої країни.

Відбулися вибори до місцевих рад, незабаром розпочнуть роботу депутати  Оржицької та Новооржицької територіальних громад. Хочу побажати землякам, які в подальшому представлятимуть місцеве самоврядування на території Оржиччини, гідно виконувати волю виборців та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З повагою
Голова районної ради                                             Володимир КОЗИНА


« повернутися до списку новин