Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД ПІДГОТУВАЛА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПОДАЧІ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ ПОСАДОВИМИ ОСОБАМИ МІСЦЕВОГО САМОВПЯДУВАННЯ

Переглядів: 551

Дедлайн – 30 жовтня: Асоціація підготувала рекомендації щодо подачі електронних декларацій. Експерт Української асоціації районних та обласних рад покроково пояснив, як заповнити декларацію швидко і без помилок.

30 жовтня закінчується термін подачі електронних декларацій. 

Так, особи, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище, мають заповнити декларації у електронному вигляді на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://nazk.gov.ua/).

Зазначимо, що до «відповідальних та особливо відповідальних» належить перші посади держави, міністри, їх заступники, керівники центральних органів влади, службовці категорій «А» і «Б» та деякі посади місцевого самоврядування.

Зокрема декларації повинні подавати службовці ОМС, що, відповідно до ст. 14 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», відносяться до першої-третьої категорії посад.

У зв’язку з цим, Експертом Української асоціації районних та обласних рад підготовленні методичні рекомендації, що стануть у нагоді при заповненні декларації.

Документ можна завантажити натиснувши сюди – Електронне декларування

Статті по темі:

 

 

« повернутися до списку новин