Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Пізнавально-розважальні заходи в сільських бібліотеках

Переглядів: 547

В Яблунівській сільській бібліотеці для учнів 9 класу Яблунівської ЗОШ 1-3 ст. було проведено історико - патріотичний урок з метою ознайомити молодь з тьохсотлітньою історією козацької держави, зі славними долями українських гетьманів та виховати якості патріотизму, мужності, лицарства, благородства.

Діти почули розповідь про історію козацької держави, їм презентували тритомну енциклопедію під редакцією С.Ковалика "Україна під булавою Б.Хмельницького"подаровану бібліотеці сільским головою М.Опанасенком.

Особливо дітям була цікава розповідь про село Яблуневе, колишнє сотенне містечко Кропивненського полку, яблунівських козацьких сотників часів Хмельниччини.

З цікавістю діти ознайомились з книжковою виставкою "Історичні постаті України", відповідали на запитання вікторини " Велична епоха козацтва". Невимушена бесіда змусила дітей задуматися: чи достатньо одного патріотизму для захисту України?. Діти висловлювали свої думки, побажання. А домашнім завданням для них стало написання листа воїнам АТО, виготовлення оберегів "Янголи Покрови".

У бібліотеці було оголошено конкурс малюнків "Я вірю в Україну і свій народ". При нагоді це все буде передано в зону бойових дій.

А в Зарізькій сільській бібліотеці відбулося чергове засідання клубу "Надвечір'я". Бібліотекар оформила осінню виставку із квітів та із осіннього господаря овочів, фото - картини.

Свято розпочалося з інсценівки, де героями були Стецько та Галя, чиї ролі майстерно виконали Богдан Похилько та Алла Василенко.

Також перглянули інсценівки із "Сватання на Гончарівці" та "Конотопська відьма", які супроводжувалися піснями у виконанні ансамблю "Джерело". Було влаштовано конкурс на кращу страву із гарбуза.

 

 

« повернутися до списку новин