Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

До Оржицького відділення поліції завітали школярі

Переглядів: 561

В гостях у оржицьких правоохоронців побували учні 8-го класу Оржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Їх радо зустрів начальник Оржицького відділення поліції Юрій Лохвицький.

Оржиця, районна рада, поліція, школярі, екскурсія

Дітям розповіли про специфіку роботи підрозділів поліції, показали умови, в яких несуть службу правоохоронці та зразки їх озброєння.

Екскурсія розпочалася з чергової частини, куди надходять усі повідомлення про правопорушення та події, що трапляються у районі.

Наступним етапом екскурсії стало відвідування ізолятора тимчасового утримування, де діти на власні очі побачили, де перебувають правопорушники, після їх затримання.

Далі на дітлахів чекала найцікавіша частина заходу. В приміщенні відділення поліції їм продемонстрували шоломи, захисні жилети, гумові кийки, газові балони та наручники. Школярі мали можливість їх роздивитися та приміряти. Після демонстрації засобів захисту працівники поліції відповіли на численні запитання юних гостей.

Оржиця, районна рада, поліція, школярі, екскурсія

Оржиця, районна рада, поліція, школярі, екскурсія

Оржиця, районна рада, поліція, школярі, екскурсія

Ознайомившись з умовами, в яких працюють поліцейські, школярі дізнались чимало цікавого про особливості щоденної праці та професійної підготовки правоохоронців. Діти були в захваті від почутого та побаченого.

– Цілком можливо, що серед хлопчиків та дівчаток, які були присутні на екскурсії з’являться охочі стати поліцейськими – зазначив начальник Оржицького відділення поліції Юрій Лохвицький.

За інформацією Оржицького відділення поліції ГУНП в Полтавській області

« повернутися до списку новин