Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

ВНАСЛІДОК ЗАБРУДНЕННЯ АКВАТОРІЇ Р. СУЛА, НПП «НИЖНЬОСУЛЬСЬКИЙ» ЗАВДАНО ЗБИТКІВ НА ЗАГАЛЬНУ СУМУ БЛИЗЬКО 12 МЛН. ГРН

Переглядів: 550

Оржиця, Сула, забруднення, збитки, Держекоінспекція, НижньосульськийПрацівниками НПП “Нижньосульський” спільно з спеціалістами Держекоінспекції в Полтавській області проведено натурне обстеження акваторії та прибережної смуги р. Сула та здійснюється постійний моніторинг екологічного стану річки, а також здійснюються заходи по збору та утилізації мертвої риби, відібрано зразки риби та води для подальших аналізів та встановлення причин її загибелі.

Загалом зібрано та утилізовано близько 500 кілограмів риби. Проводяться роз’яснювальні роботи щодо виниклої ситуації. Також обмежено доступ для купання, відпочинку та вживання водних живих біоресурсів.

За попередніми оцінками, внаслідок забруднення акваторії р. Сула, території природно-заповідного фонду завдано збитків на загальну суму близько 12 млн. грн.

З метою встановлення та притягнення до відповідальності винних осіб у забрудненні р. Сула в межах НПП «Нижньосульський», зібрано та передано відповідні матеріали до правоохоронних органів.

Нагадаємо, 1 липня на території національного природного парку «Нижньосульський» в районі с. Мала Селецька Оржицького району Полтавської області, виявлено факти забруднення р.Сула та загибелі риби,повідомляє МІНПРИРОДИ УКРАЇНИ.

« повернутися до списку новин