Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Трибуна депутата: А.Литвиненко "Ми працюємо заради захисту інтересів своїх виборців"

Переглядів: 581

Чинним законодавством передбачено обов’язок депутатів місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян.

В Депутатській фракції політичної партії «Нова держава» в Оржицькій районній раді перебуває 3 депутати: Анатолій Литвиненко (керівник), Юрій Шилов, Ніна Павлюк.

Робота фракції зосереджена на відстоюванні законних прав громадян та вирішенні соціально важливих питань життям району. Протягом звітного періоду (01.12.2016 – 01.12.2017) відбулося 9 сесій районної ради в більшості з яких ми взяли участь, виступали та вносили свої пропозиції.

Нами провелено 26 прийомів громадян за місцем проживання. За цей же період до нас особисто звернулося 105 громадян, 27 особи звернулися за телефоном. Звернення стосувалися питань ремонту лоріг, виплати субсидій, пенсійного забезпечення, поліпшення матеріальної бази медичних закладів, організації лікування хворих, організації дозвілля молоді, матеріальних допомог найбіш незахищеним верствам населення, незадовільної роботи проводового мовлення тощо.

З метою захисту прав виборців в цьому скликанні нами було підготовлено та ініційовано розгляд на сесіях районної ради наступні депутатські запити, зверненння з соціально - важливих питань: щодо необґрунтованого стягнення коштів за надання послуг установами „Укрпошти” та банків при сплаті населенням вартості спожитої електроенергії і газу, про Звернення Оржицької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася із забезпеченням пільгових категорій громадян безкоштовними ліками та необхідність комплексного загальнодержавного вирішення проблеми, про Звернення Оржицької районної ради до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, щодо недопущення скорочення стаціонарних лікарняних ліжок, щодо необхідності придбання діагностичної апаратури для Оржицької центральної районної лікарні (УЗ сканера з режимом спектрального (PW) доплера), про Звернення депутатів Оржицької районної ради до Кабінету Міністрів України,  Державного агентства автомобільних доріг України, Полтавської обласної державної адміністрації щодо необхідності ремонту дороги Сазонівка – Савинці, про Звернення депутатів Оржицької районної ради Полтавської області сьомого скликання до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації щодо ситуації, яка  склалася із забезпеченням хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну, які були підтримані радою та скеровані до органів влади з метою їх вирішення.

Але, що показує практика? Влада усіх рівнів не готова, не вміє, та і не бажає вирішувати нагальні проблеми громадян. Про це свідчать формальні відписки, які отримала рада на  ці прийняті за нашої ініціативи рішення. Єдине, що виконала влада в повному обсязі – надала за нашим запитом новий УЗІ апарат для районної лікарні.

Загалом моя та моїх товаришів депутатська діяльність була насиченою та охоплювала різні напрями, а також конкретні справи, які були зроблені для вирішення проблем та забезпечення гідних умов життя мешканців району. Ми постійно беремо активну участь у житті громад

Особисто мною, як керівником фракції та депутатом надавалася допомога на ремонт дитячого садка в с.Денисівка, розвиток футболу в цьому селі, встановлення автобусної зупинки в с.Хоружівка, на ремонт церкві, на лікування хворих, допомоги при народженні дітей, поховання померлих, вручення подарунків до свят у окремих дитячих садках і школах, ювілярам. Підписано мною також 69 примірників районної газети «Оржицькі вісті» для наших краян. Всього на ці цілі мною скеровано близько 200 тис.грн.

Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що сам і мої товариші й надалі будемо приділяти увагу найскладнішим проблемам сьогодення в нашому районі.

Головне - не боятися брати на себе відповідальність і впевнено рухатися вперед, допомагати людям і розвивати село, яке, абсолютно вірно, вважають колискою української нації.

Я – реаліст, тож переконаний: держава одна ніколи не дійде до проблем кожного села чи міста, кожної вулиці чи двору, тому тільки спільна робота та співробітництво депутатів всіх рівнів, сільських голів, виконавчої влади, бізнесу, соціальної та громадської сфери і подальше формування свідомих, ініціативних, активних громад та їхніх громадян, коли ми будемо діяти злагоджено, без сварок, допоможе всім нам разом подолати труднощі.

Нам потрібні реальні здобутки, як на рівні розвитку країни, так і на рівні життя громад, їх простих мешканців, заради наших дітей, які і є майбутнім України, заради кращого життя.

А.Литвиненко,
депутат районної ради,
керівник фракції політичної партії
 «Нова Держава»

 

 

« повернутися до списку новин