Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Привітання до Дня Конституції України

Переглядів: 608

Шановні жителі Оржицького краю!

Усім депутатським корпусом районної ради щиро вітаю Вас з великим державним святом – Днем Конституції України.

21 рік тому український парламент прийняв Основний Закон – першу Конституцію незалежної України. Ця подія в історії держави стоїть в низці небагатьох історичних дат, що єднають людей, перетворюючи населення на народ, а територію на державу.  Це утвердило реальність української національної державності, дало не тільки можливість будувати демократичну і правову державу, а й стало  даниною пам’яті мільйонів українців, що віддали своє життя за незалежність України.

Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу майже двадцять шість років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними. Нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування — випробування на єдність та територіальну цілісність.

Тож сьогодні маємо набратися терпіння і віри. Мусимо об’єднати зусилля задля порозуміння у суспільстві, спокійного та заможного майбутнього нинішнього та прийдешніх поколінь.

У цей урочистий день щиросердно бажаю всім добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки і, особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищаючи нас та наші родини заради майбуття рідної України.

                               Голова районної ради                                     Володимир  Козина

« повернутися до списку новин