Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Сесія районної ради

Переглядів: 442

Відбулася сесія районної ради. Було розглянуто дванадцять питань порядку денного, серед яких питання забезпечення функціонування закладів освіти району, внесення змін до програм соціально-економічного розвитку району, розвитку фізкультури та спорту в районі, затвердження Комплексної програми розвитку комунального  некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2018 рік, складу колективів та осіб для  занесення  на  районну  Дошку  пошани в 2018 році та ряд інших.

Також депутати внесли зміни до показників бюджету, ухвалили ряд розпоряджень голови районної ради.

У ході засідання депутатський корпус підняв питання відвідування районними обранцями сесій районної ради. З активністю  депутатів нинішнього скликання можна ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://rayrada.org.ua/rayrada/orzhyca/informaciya-pro-vidviduvannya-deputatami-orzhickoi-rajonnoi-radi-sesijnih-zasidan-16-25-34-13-04-2016/.

Присутній на сесії виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Мирослав Боговик довів до загалу питання початку ремонтних робіт по відновленню дорожнього покриття в районі. Голова районної ради Володимир Козина зауважив, що найближчими днями роботи розпочнуться та звернувся з проханням до очільників місцевих рад про  співфінансування цих  робіт.

Активну участь у обговоренні питань порядку денного взяли депутати районної ради  Григорій Проценко, Валентина Несен, Микола Чепа, Анатолій Литвиненко, Ольга Дрипан, Володимир Бас, Леонід Бондарь.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин