Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Сесія районної ради: обговорили питання, ухвалили необхідні рішення

Переглядів: 608

7 червня ц.р. відбулася шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання.

На початку засідання голова районної ради Володимир Козина представив загалу заступника голови районної державної адміністрації Сергія Перетятька, який з  1 червня приступив до виконання своїх обов’язків, а також подякував депутатам за участь та зайняте третє загальнокомандне місце  у  змаганнях обласної спартакіади серед депутатів рад різних рівнів.

На порядок денний засідання сесії було внесено ряд питань, що стосувалися життєдіяльності району, по кожному з яких депутати ухвалили рішення. Були затверджені декілька програм, серед яких Районна цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки, спрямована на створення ефективної системи дієвих заходів по запобіганню поширення ВІЛ-інфекції, зниженню рівня смертності від захворювань, зумовлених СНІДом, покращенню стану життя ВІЛ - інфікованих громадян  шляхом надання якісних і доступних послуг з профілактики та діагностики ВІЛ-інфекції, насамперед серед представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ; послуг з лікування, догляду і підтримки людей, які живуть з ВІЛ.

Також депутатським корпусом районної ради були затверджені програми, які стосувалися сільгоспвиробництва в районі, зокрема, Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Оржицького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та Програма розвитку овочівництва та картоплярства в Оржицькому районі на 2016-2018 роки. Були внесені зміни до деяких діючих в районі програм.

Значна увага була приділена розгляду питання про стан та перспективи ведення лісового господарства в районі. Про свою роботу звітували перед присутніми лісничі Оржицького лісництва ДП „Лубенське лісове господарство” та Оржицького агролісництва Полтавського державного лісогосподарського підприємства  „Полтаваоблагроліс”  Володимир Дворко  і Оксана Іванко.  Депутатів та сільських голів хвилювали питання законності вирубок лісів по району, заліснення вирубаних територій та насадження нових лісових масивів. На ці та інші питання, окрім доповідачів, дав відповідь перший заступник начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Олексій Тенянко, який разом з директором ДП „Лубенське лісове господарство” Володимиром Тиховичем прибув для  участі у сесії районної ради. Зокрема, йшлося про необхідність виділення земель місцевими радами для нових лісових насаджень, про погодження з головами рад вирубок дерев, про недосконалість правового поля стосовно підпорядкування полезахисних лісосмуг.

Депутати також внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік, делегували представників Оржицького району для роботи у складі Госпітальної ради в Західному госпітальному окрузі, затвердили план роботи Оржицької районної ради на друге півріччя 2017 року, підготували звернення депутатів Оржицької районної ради Полтавської області сьомого скликання до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації щодо ситуації, яка  склалася із забезпеченням хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну, розглянули ряд інших питань.

Голова райдержадміністрації Олена Кражан зупинилася на проблемі децентралізації в Україні.

Активну участь у роботі сесії взяли депутат обласної ради Анатолій Яненко, депутати районної ради Микола Чепа, Володимир Карлов, Григорій Проценко, Олександр Гнаток, Оксана Халява, Аліна Храпаль, Ольга Дрипан, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, Чутівський сільський  голова Мирослав Боговик.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин