Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Громада привертає увагу влади до необхідності ремонту дороги в Оржиці

Переглядів: 765

Оржиця, райрада, дорога, ремонт, депутатиСуттєве збільшення руху транзитного великовагового і великогабаритного транспорту через Оржицю привело до прискорення руйнації дороги, яка вже значний час не ремонтується. Погіршення якості дорожнього покриття збільшує ризики виникнення ДТП.

Щоб запобігти подальшому погіршенню ситуації при підготовці останньої сесії районної ради депутати Володимир Закорецький (політична партія «Партія простих людей Сергія Капліна») та Анатолій Литвиненко (політична партія «Нова держава») підготували Звернення до Полтавської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг області щодо необхідності ремонту дороги державного значення, яка проходить через смт Оржиця.

В ньому говориться: «Ріст вантажоперевезень змусив перевізників шукати найкоротші шляхи доставки товарів замовникам. Це призвело до того, що одним з найкоротших шляхів з південних напрямків держави в північному напрямку  та на автодорогу Київ - Харків – Довжанський проліг через смт Оржиця.

Цілодобова інтенсивність руху великовагового автотранспорту збільшується з кожним днем. Від такого навантаження прискореними темпами руйнується центральна дорога райцентру, якій через відсутність об’їзних шляхів немає альтернативи: дорога державного значення Т-24-17 (Чорнобай – Хрестителиво – Оржиця - Лубни) загальною протяжністю  3,6 км, шириною 7 м накладається на комунальну дорогу по вулицях Центральній та Черкаській в смт Оржиця Оржицького району.

Через значний потік великовагового автотранспорту та недостатність коштів у попередні роки на проведення вчасного поточного ремонту  він не здійснювався. На даний час дорога конче потребує капітального ремонту, оскільки ямковість спричиняє не лише незручності для водіїв, а й може спричинити серйозні дорожньо - транспортні пригоди.

Орієнтовна вартість ремонту становить 800000,00 грн. (вісімсот тис. грн. 00 коп.). Така сума досить значна і непосильна  для селищного бюджету.

 Виходячи з цього, просимо Вас включити ділянку дороги в межах смт Оржиця до плану проведення капітального ремонту доріг на 2016 рік.

Зволікання з вирішенням питання веде до суттєвого збільшення видатків у майбутньому на ремонт вщент поруйнованої дороги та втрати авторитету влади».

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин