Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Шахи і шашки: Змагалася юнь

Переглядів: 622

Оржиця, районна рада, змагання, шахи, шашки,діти18 лютого ц.р. в залі засідань районної ради проходила особиста першість району з шахів і шашок серед хлопчиків і дівчат, які були організовані районною радою ВФСТ «Колос».

В змаганнях загалом взяло участь 33 учасники бажаючих помірятися силами на шахових і шашкових діагоналях.

За підсумками змагань з шахів перше місце серед дівчат посіла Аліна Сарапин (Чутівка), другою була Тетяна Большакова (Чутівка), третє місце виборола Дарина Назаренко (Плехів). Серед хлопців переможцем турніру став Владислав Шевченко (Чутівка), друге і третє місця посіли Богдан Усенко (Чутівка) та Роман Шмідт (Оржиця).

В змаганнях з шашок переможцем серед дівчат стала Юлія Супруненко (Плехів), яка випередила своїх головних суперниць Мар’яну Ключко та Катю Сафронову (Плехів), які відповідно зайняли друге і третє місце.

Чемпіонське звання серед хлопців виборов Едуард Шмідт (Оржиця), призерами турніру стали Назар Туль (Чутівка) та Ярослав Воробйов (Оржиця).

Подібні змагання серед підлітків з різних видів спорту слід всіляко підтримувати і спрямовувати на них максимум вкрай обмежених бюджетних коштів, що виділяться на фізкультурно-оздоровчу роботу, через районний бюджет.

Прес-служба районної ради 

« повернутися до списку новин