Оржицька районна рада

Вітання бібліотекарям Оржиччини

Переглядів: 488

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Це особлива нагода згадати і подякувати за клопітку працю та високу місію бібліотекарям: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

Давно сказано: хороша робота два століття живе. Живе і більше, не рідко багато тисячоліть. Якщо не в матеріальному своєму вираженні, то в людський подяці, пам'яті. І за всіх часів, в усіх народів понад усе цінувалися вміння, професійна майстерність. Хороший бібліотекар має бути компетентним і в книжках, і в людях. Головне, щоб читачі не покидали бібліотеку з почуттями розчарування чи невдоволення. Адже без цього немислима професія бібліотекаря - справжнього лицаря книги.

Для того щоб заслужити повагу читачів, бібліотекарю потрібні великі знання. Читання бібліотекаря специфічне. Воно - елемент праці і тісно взаємозв'язане з завданням  бібліотечної професії - зробити книжку засобом виховання, а бібліотеку місцем активного збагачення новими знаннями.

Звичайно, зараз можна завантажити й купити майже будь-яку книгу, але! По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців. Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. 

У цей святковий день щиро вітаю всіх бібліотекарів Оржиччини із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бажаю вам добра, міцного здоров’я, добробуту, творчої наснаги, вдячних читачів та відчуття впевненості у необхідності своєї справи.

З повагою
Голова районної ради                                                                        Володимир  КОЗИНА


« повернутися до списку новин