Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбудеться друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради

Переглядів: 643

Друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановано на 22 грудня 2017 року, про це повідомляє обласна рада.

Планується розглянути низку питань порядку денного:

 1. 31. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Гадяцькому виробничому управлінню житлово-комунального господарства спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку питних підземних вод водозабору Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на території м. Гадяч Полтавської області.

 2. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «Техмолпром» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод Сарського-2 родовища на території м. Гадяч Полтавської області.

 3. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з додатковою відповідальністю «УКРОЛІЯПРОДУКТ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку питних підземних вод водозабору товариства з додатковою відповідальністю «УКРОЛІЯПРОДУКТ» на території м. Зіньків Зіньківського району Полтавської області.

 4. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення спеціалізованому Миргородському санаторію «Слава» спеціального дозволу на видобування мінеральних лікувально-столових вод ділянки «Санаторій «Слава» Миргородського родовища на території м. Миргород Полтавської області.  Доопрацьованний

 5. Про додаткове надання в користування Диканській районній громадській організації «Товариство мисливців Диканщини» мисливських угідь на території Диканського району.

 6. Про внесення змін та доповнень до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації в 2017 році, затвердженого рішенням пленарного засідання шістнадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 31 травня 2017 року № 479.  Доопрацьованний

 7. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

 8. Про надання згоди на безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів професійно-технічних начальних закладів.

 9. Про реорганізацію комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради.

 10. Про затвердження схеми землеустрою і техніко-економічного обґрунтування використання та охорони земель на території Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні Полтавської області.

 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5310290300:00:002:0140, сільськогосподарського призначення, загальною площею 2,7389 га, для ведення фермерського господарства, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні Полтавської області.

 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5310290300:00:012:0227, сільськогосподарського призначення, загальною площею 16,9675 га, для ведення фермерського господарства, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні Полтавської області.

 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5310290300:00:008:0051, сільськогосподарського призначення, загальною площею 5,4241 га, для ведення фермерського господарства, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні Полтавської області.

 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5310290300:00:002:0141, сільськогосподарського призначення, загальною площею 25,9858 га, для ведення фермерського господарства, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні Полтавської області.

 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5310290300:00:001:0118, сільськогосподарського призначення, загальною площею 4,4963 га, для ведення фермерського господарства, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Дмитрівської сільської ради міста Горішні Плавні Полтавської області

 16. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які знаходяться у постійному користуванні Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату Полтавської обласної ради

 17. Про питання надання земельної ділянки в оренду, яка перебуває у спільній власності територіальних громад області

 18. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 14 липня 2017 року № 527

 19. Про погодження кандидатури Гальченка І.В. на відзначення щорічною Премією Верховної Ради України.

 20. Про погодження кандидатури Якименка М.А. для нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України.

 21. Про оголошення, зміну меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області.

 22. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства юстиції України стосовно необхідності термінового врегулювання порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

 23. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності безвідкладного вжиття заходів з економічної безпеки, мінімізації ризиків для житлово-комунальної галузі.

 24. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо законодавчого врегулювання питань пенсійного забезпечення військовослужбовців.

 25. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо добровільної відмови ПАТ «Укргазвидобування» від права постійного користування земельною ділянкою.

 26. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо небезпеки суверенітету та територіальної цілісності України та відсутності належної реакції органів влади на антиукраїнські дії М.Саакашвілі.

 27. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Полтавської обласної державної адміністрації та місцевих рад Полтавської області щодо рекомендацій вжити заходи для припинення публічного відтворення аудіовізуальних творів, трансляції кінофільмів та музики, які створені на території Російської Федерації – країни-агресора

 28. Про погодження кандидатури Нестеренка В.О. для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України

 29. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України та обласних рад щодо розвитку фармацевтичного самоврядування в Україні  Доопрацьованний

 30. Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-Виробниче Підприємство «Яциново-Слобідський кар’єр піску» гірничого відводу для розробки Яциново-Слобідського кар’єру піску на території Полтавського району Полтавської області

 31. Різне.

« повернутися до списку новин