Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

24 березня 2018 року Україна долучиться до кампанії Година Землі

Переглядів: 411

Це міжнародна кампанія під час якої люди та організації на одну годину символічно вимикають зайве освітлення та електроприлади, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети. Мета Години Землі – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів.

Година Землі була ініційована Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблем зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

У 2017 році до акції приєдналося понад 7000 міст у 187 країнах по всьому світу. В Україні до кампанії долучилося більше 50 міст та містечок.

Окрім символічного вимкнення світла та необов’язкових електроприладів завданням Години Землі є звернути увагу громадян, організацій на необхідності щоденних дій у сфері енергоефективності, збереженням навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

24 березня 2018 року о 20:30 українці вчергове візьмуть участь в кампанії. Тема цьогорічної події – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин