Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Переглядів: 445

              Шановні краяни!    

Відходить у історію ще один, непростий для України та для всіх нас рік. Він був насичений різними подіями. Подарував нам сподівання, віру в майбутнє держави та біль від втрат на Сході країни. Пройдене і пережите згуртувало народ, зміцнило нашу волю до перемоги, допомогло кожному усвідомити власну причетність до становлення української державності.

Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та радощі. Всі ми гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, самі долали негаразди та допомагали іншим. Ми стали добре розуміти такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє.

У новий рік ми йдемо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої спільної відповідальності та щоденної кропіткої праці в ім’я розбудови Оржицького краю. І я переконаний, що разом ми зможемо подолати всі труднощі та зробити якомога більше добрих справ для сіл та селищ району.

Напередодні Нового року та Різдва Христового від себе особисто та депутатського корпусу районної ради  насамперед хочу побажати довгоочікуваного миру нашій країні.

А ще мудрості і терпіння, взаємоповаги та розуміння кожному з нас.

Хай рік прийдешній принесе нові сподівання та втілення заповітних бажань. Нехай наша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими і переконливими. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю та достатком наші оселі.

Нехай щастить всім у добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідної України!

З Новим роком, з Різдвом Христовим, з новим щастям, дорогі мої земляки!

                               Голова районної ради                                                В.І. Козина

« повернутися до списку новин