Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 987

Голова районної ради Володимир Козина з виїзним прийомом побував у Вишневій та Райозерській сільських  радах.

У Вишневій сільській раді депутат районної ради Надія Шульга спільно з представниками громади колективно звернулися з питання графіка роботи місцевого відділення Укрпошти. За нетривалий робочий час працівник відділення не має змоги надати послуги всім бажаючим через технічне незабезпечення робочого місця. Це спричинює великі черги, люди жаліються, адже їм доводиться добиратися з інших сіл, що входять до складу Вишневої сільської ради.  А таких сіл шість. Тому мешканці звернулися з проханням посприяти у вирішенні питання технічного оснащення робочого місця працівника, що сприятиме підвищенню якості та швидкості обслуговування та зніме соціальну напругу серед людей.

Також мешканців Вишневої сільської ради хвилювало питання нарахування плати за послуги  з розподілу природного газу. Суми, що вказані в платежах виявилися завищеними  та не сходилися з розрахунками споживачів. Вказані номери ПАТ «Лубнигаз» не  відповідають, а дістатися до Лубен є можливість не у всіх громадян.

Голова районної ради Володимир Козина пообіцяв ініціювати питання щодо правильності розрахунків тарифів з розподілу газу на розгляд депутатів районної ради та ухвалити звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)  та ПАТ «Лубнигаз».

Заявників турбувало також питання підвищення тарифів з водопостачання, що здійснює КП«Оржиця-водоканал», відсутність найнеобхідніших медикаментів у місцевій аптеці, а також ліків по пільгових рецептах, нарахування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у 2020 році.

З деяких питань голова районної  ради, поспілкувавшись з відповідними службами, надав роз’яснення, інші – взяв на контроль для подальшого вивчення та реагування.

У Райозерській сільській раді селяни найбільше потерпають через відсутність транспортного пасажирського сполучення з райцентром та м. Лубни. Людям доводиться наймати авто задля вирішення важливих питань, а це, особливо пенсіонерів, неабияк б’є по кишені. В даний час керівництвом району вивчаються різні  шляхи відновлення автобусного маршруту через Райозерську сільську раду. Сподіваємося, що  невдовзі питання вирішиться в позитивному напрямку.

Також в ході виїзного прийому були обговорені інші проблеми, що турбували кожну громаду. За результатами прийому були дані доручення відповідним службам для подальшого вирішення питань заявників.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин