Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Люди доброї волі

Переглядів: 262

Дорогі волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Допомога тим, хто цього потребує, стає для вас сенсом життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Дуже приємно, що серед мешканців Оржицького району багато небайдужих людей, які не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники, підприємці різних форм власності, пенсіонери. Певен, що кожен, хто переймається долею України, вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Титанічну роботу в тилу здійснюють волонтери нашого району. Вони надають допомогу бійцям, які перебувають на Сході України і беруть участь в ООС. Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб військові відчули щире тепло та турботу. Найціннішою подякою для вас є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки вашій підтримці, у зоні ООС воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!
Нехай ваша доброта повертається до вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!
Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ обов’язково переможе!

                Голова районної ради                                                 Володимир КОЗИНА

« повернутися до списку новин