Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

З Днем Гідності та Свободи

Переглядів: 143

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який корінним чином перевернув свідомість українського народу та змінив хід української історії.

Сьогодні  ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції, демонструють усьому світу свою здатність захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям, які потерпають від свавілля терористів.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України.

Сьогодні давайте запалимо свічки, щоб Герої Небесної Сотні змогли побачити, що їх смерть не марна, що їх пам’ятають і шанують, що розпочата ними боротьба за гідне життя та свободу обов’язково приведе до Перемоги українського народу.

Бажаю всім, щоб на нашій благословенній і багатостраждальній українській землі знову запанували мир і спокій, злагода і процвітання.

Зі святом Вас, дорогі земляки!

Слава Україні! Слава нашим Героям!

                 Голова районної ради                          Володимир Козина

« повернутися до списку новин