Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України запрошує на навчання

Переглядів: 450

Відповідно до Положення про прийом слухачів до Національної академії державного управління при Президентові України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 року № 255 зі змінами (далі - Положення) Інститут у 2018 році буде здійснювати прийом документів від вступників на навчання за денною, вечірньою, заочною формами навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне адміністрування» за державним замовленням та за договорами з наданням освітнього ступеня магістр.

Положенням передбачено, що на навчання приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (документ про вищу освіту встановленого зразка освітнього ступеня бакалавра, магістра, а також освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

Прийом документів за державним замовленням здійснюється з квітня 2018 року.

За денною формою навчання за державним замовленням приймаються особи, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади, які віднесені до першої-четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж роботи  в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 35 років на момент подання документів до приймальної комісії.

За вечірньою, заочною формами навчання за державним замовленням приймаються особи, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади, які віднесені до першої-четвертої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж роботи  в органах місцевого самоврядування не менш як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії.

Крім того, у липні 2018 року буде здійснюватися набір за державним замовленням (за державним контрактом з Нацдержслужбою) на умовах, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2009 року № 789 зі змінами «Про затвердження Порядку прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань  «Публічне управління та адміністрування». Зокрема, на навчання за державним замовленням приймаються особи, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади, які віднесені  до п’ятої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування не менш як один рік, не досягли 35 років на денну форму навчання, 45 років – на вечірню та заочну форми навчання на момент подання документів до приймальної комісії.

На навчання зараховуватимуться особи відповідних рад, які відповідають вимогам прийому до Інституту за державним замовленням. Також є можливість навчання в Інституті  за договорами депутатів відповідних рад, які не є посадовими особами місцевого самоврядування, керівників та працівників комунальних підприємств.

Бажаючих взяти участь у навчанні, за вищевказаними вимогами вступу до Інституту, просимо до кінця березня звернутися  у відділ організаційного забезпечення діяльності ради, її постійних комісій, депутатів виконавчого апарату Оржицької районної ради (начальник – Микола Половина) або отримати інформацію за телефоном 9-12-36.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин