Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Підсумки сесії

Переглядів: 546

Учора у приміщенні районної ради відбулося засідання тридцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання.

На сесії були присутні депутат Полтавської обласної ради Микола Горб, виконувач обов’язків  голови районної державної адміністрації Мирослав Боговик, начальники управлінь, відділів та секторів РДА, сільські голови, представники ЗМІ.

Депутати розглянули ряд нагальних питань, що стосувалися економічного та соціального розвитку району, внесли зміни до показників бюджету. Також про роботу за рік прозвітував голова районної ради Володимир Козина (Звіт). Підбиваючи підсумки року, що минає, Володимир Іванович зупинився на питанні формування бюджету на наступний рік, зауваживши, що коштів на утримання об’єктів соціальної сфери району передбачено майже на 30 відсотків менше. Тому оптимізація мереж медичної, освітньої та культурної галузей практично неминуча.

Голова районної ради ініціював внесення до порядку денного питання про звернення депутатського корпусу до Народного депутата України Анастасії Ляшенко, Кабінету Міністрів України та Полтавської обласної адміністрації стосовно перерахування коштів за фактично проведені роботи по заходах соціально-економічного розвитку територій Оржицького району.

У ході сесії депутат районної ради Григорій Рибачов вніс пропозицію щодо проведення широкого обговорення питання відновлення гідрологічного режиму та екологічного стану річки Сула та збереження її водності для наступних поколінь. Депутати підтримали дану ініціативу та вирішили обговорити оптимальні шляхи дієвого вирішення порушеного питання.

Депутат районної ради Анатолій Литвиненко переймався питанням відновлення вранішнього рейсу автобуса на Лубни.

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик повідомив, що над вирішенням цього питання керівництво району працює. Окрім того, треба віддати належне керівникові «Оржиця-водоканал» Володимиру Закорецькому, підприємство якого взяло на себе відповідальність щодо  надання послуг населенню в сфері пасажирських перевезень і завдяки фінансовій підтримці районного та місцевих бюджетів надає вищеозначені послуги в межах району, та ще й в зимовий період опікуватиметься станом місцевих доріг. Для цього за сприяння  депутатів обласної ради була придбана необхідна для розчищення та утримання в належному стані доріг взимку техніка.

Підбиваючи підсумки роботи сесії голова районної ради подякував депутатам обласної та районної рад, сільським, селищним головам за розуміння та фінансову підтримку у вирішенні важливих питань району та його мешканців.

Активну участь у обговоренні питань взяли депутат обласної ради Микола Горб, депутати районної ради Григорій Рибачов, Анатолій Литвиненко, Валентина Несен та інші.

Наприкінці засідання про сприяння у проведенні призову до лав ЗСУ з сільськими головами провів роботу військовий комісар Оржицького районного військового комісаріату Олександр Лаптєв.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин