Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Маємо вагомі здобутки

Переглядів: 553

6 травня в Полтаві відбувся 38-й щорічний обласний конкурс – марш-парад духових оркестрів.

Традиційно, для участі в марш-параді – огляді духових оркестрів з'їхалися колективи з усієї області. Цього року з сільських будинків культури та музичних шкіл, навчальних закладів та закладів культури зібралися 28 оркестрів – учасників заходу.

Від Оржицького району участь у конкурсі взяли участь Народний аматорський духовий оркестр Оржицького районного будинку культури та Народний аматорський духовий оркестр Круподеринського сільського будинку культури.

З ранку всі оркестри пройшли парадною ходою ділянкою вулиці Соборності, а також представили показові виступи. За програмою учасників уважно стежили сотні глядачів та поважне журі, яке складалося з представників громадськості, співробітників Полтавського обласного центру народної творчості та заслужених працівників культури.

Після обіду в гарячих дискусіях журі під головуванням директора Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка, заслуженого працівника культури України Миколи Демченка нарешті визначили переможців та нагородили колективи дипломами і призами — устаткуванням для духових оркестрів.

За підсумками конкурсу Народний аматорський духовий оркестр Оржицького районного будинку культури посів перше місце, а Народний аматорський духовий оркестр Круподеринського сільського будинку культури Оржицького району завоював друге місце серед сільських, районних та міських закладів культури області.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин