Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Підтримай армію, захисти Україну

Переглядів: 316

До Дня захисника України районною радою була оголошена акція по збору сільськогосподарської  продукції для потреб військових в зоні проведення ООС. 

Голова районної ради Володимир Козина спільно з волонтерами Оржиччини, які протягом  всього періоду військових дій на Сході  країни, невтомно трудяться збираючи необхідну нашим захисникам допомогу, дякують  всім тим небайдужим громадянам Оржицького району, хто розуміє, що війна стосується кожного з нас. Ми повинні бути вдячні за те, що військові дії  не розповсюдилася на територію всієї України саме завдяки тим військовим,  які  відстоюють  цілісність кордонів та стримують  просування  вражої навали вглиб країни. Чимало бійців побували, інші і досі в зоні ООС, дехто підписав контракт і продовжив службу в лавах Української армії. Серед них чимало наших земляків. А ми – це їх надійний тил, підтримка і опора. Хочеться подякувати небайдужим, хто з радістю відгукнувся на пропозицію допомогти військовим саме тим способом, який доступний для кожного з нас.  

Велика подяка за зібрану сільськогосподарську продукцію  громадам  Чевельчанської, Сазонівської, Савинської, Селецької, Чутівської, Райозерської, Вишнівської  сільських рад, Вишнівській школі І-ІІ ст.,  колективам  РДА, відділу освіти райдержадміністрації, апарату районної ради,  СФГ «Еліта». Щира подяка за вашу людяність, патріотизм, бажання допомогти, зрозуміти  та підтримати в скрутний для країни час.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин