Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Змагалися юні шанувальники малої ракетки

Переглядів: 642

Оржиця, районна рада , змагання, теніс, школярі, Полтавщина14-16 грудня ц.р. на базі Лохвицької дитячо-юнацької спортивної школи відбулася особисто-командна першість Полтавщини з настільного тенісу, в залік обласної спартакіади школярів.

В змаганнях брали участь 13 збірних команд районів в складах яких виступали 52 учасники.

Команду Оржиччини на цих змагання представляли Ігор та Максим Левенки (Оржиця), Катерина Сафронова (Плехів), Каріна Кошіль (Райозеро).

За результатами змагань наша команда посіла 9-10 місце, а переможцями змагань стали юні тенісисти Кобеляцького району, друге місце Козельщинського, третє Лохвицького.

В особистій першості Ігор Левенко та Катерина Сафронова вибороли 11 місця, Каріна Кошіль та Максим Левенко відповідно 19 та 23.

В парних змаганнях наші юнаки були дев’ятими, а дівчата фінішували восьмими.

В змішаних парних поєдинках Ігор Левенко та Катерина Сафронова стали десятими, а Максим Левенко та Каріна Коошіль в підсумку посіли 21 місце.