Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ НА 2017 РІК

Переглядів: 616

В ході роботи вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання 19 липня ц.р. районна рада розглянула подання районної державної адміністрації щодо внесення змін до районної Програми економічного і соціального розвитку на 2017 рік.

Суть цих змін полягає в тому, що заплановано здійснити такі заходи в різних галузях району: придбати газовий котел для опалення приміщення Сазонівської сільської ради, де розташовані ДНЗ та ФАП, спецавтомобіль для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які проживають у районі, сміттєзбиральну техніку, автотранспорт для КЗ «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги», стерилізатор паровий для Оржицької центральної районної лікарні; електровелосипеди КЗ «Оржицький ЦПМСД» для ФАПів у селах Тарасенкове, Золотухи, Маяківка, електрокардіограф для Сазонівського ФАПу, операційний стіл для Оржицької ЦРЛ.

Також пропонується провести капітальний ремонт із заміною вікон КЗ «Оржицький ЦПМСД», приміщення Лазірківської АЗПСМ, придбати автотранспорт для Оржицької ЦРЛ, електровелосипеди КЗ «Оржицький ЦПМСД» для АЗПСМ та ФАПів Оржицького району, електрокардіографи для АЗПСМ у сіл Вишневе, Чутівка, Лукім´я та смт Оржиця.

Провести капітальний ремонт віконних заповнень КЗ «Оржицький ЦПМСД», у приміщені АЗПСМ у села Круподеринці, санвузлів та каналізаційної мережі Оржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка, капітальний ремонт даху Чевельчанської ЗОШ І-ІІІ, віконних заповнень Новооржицького дошкільного навчального закладу «Дружба.

Придбати дитячі майданчики для сіл. Тарасенкове та Заріг та капітально відремонтувати будинки культури у населених пунктах Тарасенкове, Заріг,. сільський клуб села Тарасівка.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин