Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Перший дзвінок пролунав у школах Оржиччини

Переглядів: 655

Сьогодні пролунав перший дзвінок у 23-х підготовлених до нового навчального року  школах району.

Урочисті лінійки на День знань у більшості шкіл  відбулися о 8 годину ранку. В них взяли участь керівники району, територіальних громад і організацій, представники депутатського корпусу, які привітали дітей, педагогічних працівників, батьків з новим навчальним роком та вручили свої дарунки. Так, голова районної ради Володимир Козина взяв участь у святі в Плехівській загальноосвітній школі.

Цьогоріч за парти оржицьких шкіл сяде 2064 учні, з них 204 першачки. Для наймолодших оржичан свято першого дзвінка стане своєрідним прощанням з дитинством.

А перший урок в школах присвятили Незалежності України. З нового навчального року школярі навчатимуться за оновленими програмами.

                   

                    

Голова районної ради Володимир Іванович Козина зі святом першого дзвінка вітав педагогів, школярів та батьків у Плехівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Усім учасникам навчально-виховного процесу він побажав прагнення рухатися вперед, здобуваючи новий досвід, знання та вміння.

Чимало праці було вкладено при підготовці приміщення школи до нового навчального року. Особлива подяка Богдану Олександровичу Нестеренку, душа якого відлетіла у вічність, а добрі справи, зроблені ним для рідного села, продовжують жити та служити громаді. Допомогу у ремонті класів, облаштуванні школи надали Ірина Володимирівна Нестеренко, Віталій Володимирович та Наталія Миколаївна Клименки, Людмила Петрівна та Руслан Володимирович Соколи, Олександр Володимирович Пантеленко, батьки учнів.

                

В добру путь всім школярам, нехай знання, одержані в школі стануть запорукою подальшого життєвого успіху та вагомих здобутків.     

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин