Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 576

Голова районної ради Володимир КОЗИНА видав розпорядження про скликання сорок третьої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання 09 квітня 2020 року о 10 годині в сесійній залі районної ради.

На розгляд сесії виносяться наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги”  на 2019-2021 роки.                    

3. Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на  2020 рік”.

4.   Про затвердження Програми заходів по створенню районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2020-2024 роки.

5.   Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

6.  Різне.

На сесію запрошуються: представники депутатського корпусу, голова та заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів і секторів районної державної адміністрації відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії, представники ЗМІ.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин