Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Комітет з питань державного будівництва регіональної політики та місцевого самоврядування ВРУ запрошує до обговорення законопроектів

Переглядів: 487

Оржиця, самоврядування, законопроекти, обговоренняПроект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поширення повноважень органів місцевого самоврядування територіальних громад на всю територію відповідної сільської, селищної, міської територіальної громади (реєстр. №5253) далі»

За визначенням суб’єктів права законодавчої ініціативи метою зазначеного проекту є нормативно-правове забезпечення сталого розвитку територіальних громад через розширення їх юрисдикції на території поза межами населених пунктів, створення умов для реалізації органами місцевого самоврядування нових можливостей, які відкрила їм бюджетна децентралізація на упорядкування та збереження територій за межами поселень: від планування всього простору до накладення штрафів на порушників санітарного стану у лісових насадженнях чи берегів річок навколо поселень, що входять у відповідну громаду.

Пропозиції до законопроекту просимо надсилати до 31 грудня 2016 року. По завершенню цього терміну буде проведено їх обговорення на засіданні підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою, з питань місцевого самоврядування.

Щоб залишити свої пропозиції, перейдіть за посиланням:https://goo.gl/forms/8pCxhBw0g2DObjsr2

Контактна особа: головний консультант секретаріату Комітету Гарбуз Юрій Петрович, тел. 255-31-76.

________________

Проект Закону про громадські слухання (реєстр. №2295а) далі»

За визначенням суб’єктів права законодавчої ініціативи розробка проекту Закону обумовлена необхідністю законодавчого впровадження механізму громадських слухань, як безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення шляхом вдосконалення порядку ініціювання, підготовки та проведення громадських слухань, урахування їх результатів органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування села, селища, міста, їх посадовими особами.

Основним завданням проекту Закону є посилення значення громадських слухань у вирішенні питань загальнодержавного значення, які стосуються гарантованих Конституцією України прав і свобод громадян, а також віднесені Конституцією та законами України до відання місцевого самоврядування.

Пропозиції до законопроекту просимо надсилати до 31 грудня 2016 року. По завершенню цього терміну буде проведено їх обговорення на засіданні підкомітету з питань органів самоорганізації населення, місцевих виборів та інших форм безпосередньої демократії.

Щоб залишити свої пропозиції, перейдіть за посиланням: https://goo.gl/forms/DlOH9zwqd1Jz5yn33

Контактна особа: головний консультант секретаріату Комітету Ляшко Ірина Володимирівна, тел. 255-25-33.

« повернутися до списку новин