Оржицька районна рада

Готуємося до чергової сесії районної ради

Переглядів: 363

Голова районної ради Володимир Козина 29 листопада 2018 року підписав розпорядження «Про скликання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання». Сесія відбудеться 12 грудня ц.р. о 10-00 годині в залі засідань районної ради.

На порядок денний вносяться питання:

Про виконання Районної програми подальшого розвитку та удосконалення харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2021 роки у 2018 році.

Про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки у 2018 році.

Про затвердження грошової норми витрат на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій з числа учнів закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік.

Про затвердження грошової норми витрат на харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2019 рік.

Про затвердження пільгових умов оплати харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2019 рік.

Про затвердження Статуту Оржицького районного методичного кабінету в новій редакції.

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти, які пройшли конкурсний відбір.

Про внесення змін до рішення «Про районний бюджет на 2018 рік».

Звіт голови районної ради про свою діяльність за період з листопада 2017 року по листопад 2018 року, виконання планів районної ради, її постійних комісій та здійснення контролю за виконанням рішень ради протягом звітного періоду.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності (рілля),  наданої в оренду ФОП Буту Олегу Анатолійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Лазірківської сільської ради Оржицького району Полтавської області.

На сесію запрошено депутата Верховної Ради України, депутатів обласної ради, виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, сільських, селищних голів, прокурора Лубенської місцевої прокуратури, начальника Оржицького відділення поліції  Лубенського відділу ГУНП в Полтавській області, керівників управлінь, відділів і секторів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств  (підприємств),  представників засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин