Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Липневий випуск газети «Правовий вісник»

Переглядів: 293

Оржицьке бюро правової допомоги інформує про те, що вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У липневому номері читайте:

- Інтерв’ю з Олександром Барановим, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги, який розповідає про роботу адвокатів – ключових партнерів системи безоплатної допомоги.

- Безоплатна правова допомога тепер і в мобільному – презентовано новий застосунок системи БПД.

- Чим займається поліцейський омбудсмен – розказує Наталія Нечепуренко, підполковник поліції, Уповноважений з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності у Полтавській області.

- У рубриці актуальна тема: поговоримо про децентралізацію, навіщо Україні потрібні нові райони? Про електронні трудові книжки інформує ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області в рубриці зміни у законодавстві.

- Серед постійних рубрик видання: громадські радники інформують, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини.

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіагалерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися - https://cutt.ly/LsnBQe7

« повернутися до списку новин