Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

Переглядів: 686

Відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участю сільських, селищних голів, голови райдержадміністрації Романа Сидоренка та його заступника Мирослава Боговика, керівників дошкільних навчальних закладів району.

Присутні розглянули питання про створення умов для відновлення роботи дошкільних навчальних закладів та забезпечення організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19). Зокрема, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко зауважила, що для відновлення роботи дошкільних навчальних закладів необхідно виконати ряд рекомендацій щодо впровадження протиепідемічних заходів для безпечного перебування дітей у дитсадках. У червні спеціальна комісія перевірить готовність ДНЗ району до роботи в умовах карантину та за результатами перевірки будуть прийняті відповідні рішення щодо відновлення  роботи дошкільних закладів освіти.

Також було обговорено питання про забезпечення виконання постанови КМУ від 04.04.2018 року №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова Українська школа». Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко говорила про розподіл освітньої субвенції на засадах співфінансування з місцевих бюджетів для закупівлі сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту та іншого обладнання для навчальних кабінетів початкової школи.  

З послабленням протиепідемічних заходів наступного тижня заплановано відновити внутрішньорайонні  пасажирські перевезення. Про це повідомив    головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури  Олександр Михайленко, посилаючись на рішення комісії ТЕБ та СН, засідання якої відбулося днями. Він зазначив, що КП «Оржиця-водоканал» проводить роботу по підготовці автобусів  до запуску на маршрути та звернувся до очільників сільських, селищних рад фінансово підтримати підприємство аби пасажирське сполучення здійснювалося безперебійно.

Голова районної ради Володимир Козина звернув увагу на питання активізації населення району щодо участі у щорічному конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської обласної ради, що проводиться в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-2021 роки». Він повідомив, що голосування за проєкти вже розпочалося і триватиме до 2 червня та закликав сільських, селищних голів, керівників ДНЗ підтримати екологічні ініціативи Онішківської, Савинської та Чутівської громад та залучити до цього якомога більше оржиччан. Це дасть шанс втілити задумане в реальність.

Нагадаємо, що на конкурс подані такі проєкти:

Дубовий гай – зелена зона відпочинку в с. Савинці

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/3/59

Придбання подрібнювача гілок АМ-120Д МАХ для Чутівської сільської ради

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/3/55

Чисте село – запорука успіху села (с. Онішки)

https://smartregion.pl.ua/ei/projects/3/42

Перейшовши за посиланнями ви зможете віддати свій голос за кожен з трьох проєктів, тим самим внісши  посильний вклад у загальну справу покращення екологічної ситуації в населених пунктах району.

Наприкінці засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування інформаційну роботу з головами сільських, селищних рад провів військовий комісар Оржицького райвійськкомату Юрій Лаптєв.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин