Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 467

21 листопада ц.р. заступник голови районної ради В.Яковенко провів виїзний прийом громадян у Сазонівській та Чевельчанській сільських радах.

В Сазонівці виборці вимагали від влади врешті вирішити питання реконструкції відрізку дороги Сазонівка-Савинці, що є критично важливою справою для забезпечення життєдіяльності населення Чевельчанської і Сазонівської сільських рад.

Заявників поінформовано, що районна рада рішенням своєї сесії  вже зверталася до виконавчої влади держави і регіону щодо необхідності її реконструкції, але справа не вирішується. На черзі нові звернення

Також жителів села хвилюють проблеми виділення земельної ділянки під кладовище, завершення реконструкції вуличного освітлення вулиць Польова, Визволення, Дніпровської флотилії.

 

Суттєвою проблемою для сазонівчан є відсутність у селі медичного працівника. Особливо це стало відчутним, коли сімейний лікар знаходиться в декретній відпустці.

Для виборців Чевельчанської сільської ради, як і їх сусідів, особливо дошкульним є питання реконструкції  єдиної дороги, що зв’язує населений пункт з райцентром. Також багатьох громадян хвилюють питання порядку нарахування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг, допомог на лікування.

По частині питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, надані консультації безпосередньо на місці, а решту -  взято під пильний  контроль депутатського корпусу районної ради та готуються звернення щодо їх вирішення органами виконавчої влади.

В роботі виїзного прийому взяв участь в.о.начальника районного відділу Держгеокадастру С.Павченко.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин