Оржицька районна рада

Готуємося до сесії районної ради

Переглядів: 1742

Учора голова районної ради Володимир КОЗИНА підписав розпорядження про скликання сорок четвертої сесії районної ради, яка відбудеться 17 червня цього року о 10 годині в залі засідань районної ради.

На сесію вносяться питання:

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2020 рік.

Про результати роботи правоохоронних органів району за 2019 рік.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за 1 квартал 2020 року.

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2020 рік.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 1 квартал 2020 року.

Про введення ставки асистента вихователя інклюзивної групи у Чайківщинському дошкільному навчальному закладі „Оленка” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до Районної програми „Шкільний автобус” на 2017-2021 роки.

Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Оржицької  районної ради Полтавської області.

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти Оржицької районної ради Полтавської області.

Про реорганізацію Чайківщинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області.

Про реорганізацію  Золотухівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області.

Про реорганізацію філії „Онішківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу „Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка Оржицької районної ради Полтавської області”.

Про ліквідацію філії „Воронинцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу „Новооржицька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області”.

Про ліквідацію Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської  області.

Про ліквідацію філії „Хорошківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів опорного закладу „Новооржицька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області”.

Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет на 2020 рік”.

Про затвердження списку присяжних Оржицького районного суду Полтавської області.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.« повернутися до списку новин