Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Надання кредитів для реконструкції/добудови житла

Переглядів: 289

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє про можливість отримання кредиту  в рамках державної цільової програми розвитку українського села «Власний дім».

Кредити надаються для реконструкції/добудови житла – до 150 тис. грн.

Індивідуальні сільські забудовники користуються державним пільговим кредитом за умови їх працевлаштування та проживання (або переселення для постійного проживання) у сільській місцевості в межах сіл і селищ, а також за межами сіл і селищ у відокремлених фермерських садибах та підтвердження ними своєї платоспроможності.

Кредити надаються на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) – до 30 років), з внесенням за користування ним плати у розмірі трьох відсотків річних.

Позичальник, який має трьох і більше дітей (у тому числі усиновлених та/або таких, що перебувають під його опікою/піклуванням), звільняється від сплати відсотків за користування пільговим кредитом.

Кредити надаються почергово. Позичальник, для постановки на чергу для отримання кредиту, надає документи згідно переліку, який можна отримати в місцевій райдержадміністрації або безпосередньо у Фонді.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Фонду:

Адреса: м. Полтава,  вул. Міщенка, 2, кімната 84 (5 поверх). Телефони: (05322)2-68-53, 2-87-15, 050-304-91-34, 067-535-02-34.

« повернутися до списку новин