Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітаємо медичних працівників району

Переглядів: 362

Шановні працівники медичної галузі Оржиччини!!!

Із року в рік у третю наділю червня в Україні відзначається День медичного працівника.

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Протягом тисячоліть люди, які рятують життя, лікують від хвороб, користуються особливим авторитетом і повагою. Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша в суспільстві.

Наша держава приділяє багато уваги сфері медичної допомоги: профілактика та принципи здорового способу життя проголошуються головним змістом діяльності всіх закладів, формується нова система управління, що базується на засадах ринкової економіки з використанням методів сучасного менеджменту, запроваджується сімейна медицина та медичне страхування, реформується медична освіта.

Напередодні свята від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто висловлюю всім працівникам медичної галузі Оржиччини: лікарям, фельдшерам, медсестрам, санітарам, ветеранам охорони здоров'я - безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість буття. І вдень, і вночі, в мороз і в спеку ви завжди з людьми. Ви, мов воїни на передовій, намагаєтесь за першим же покликом прийти хворим на допомогу. Своєю невтомною працею повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, воскрешаєте віру і надію в людських душах.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість. Нехай  клятва Гіппократа не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією! Хай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

Зі святом! Щастя вам і любові!

                                                   Голова районної ради                                                           В.І. Козина

« повернутися до списку новин