Оржицька районна рада

Майбутнє лісу у твоїх руках

Переглядів: 572

З 21 березня 2018 року в Міжнародний день лісів в Україні стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.

Міжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року. Щороку він проходить під різними галсами. У 2018 році він відбуватиметься під гаслом «Ліси та населені пункти». В Україні це фактично означає початок лісокультурної кампанії. Державні лісогосподарські підприємства розпочинають відтворювати лісові насадження на минулорічних зрубах та створювати нові ліси.

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар закликав всіх охочих долучитися до акції та протягом місяця висаджувати ліс разом з лісівниками.

Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі. Важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів. Такі заходи сприятимуть підвищенню  довіри громадян до діяльності лісогосподарської галузі.

Також під час акції буде приділена увага проведенню ознайомчих та пізнавальних заходів (екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо).

Проводитимуться дні лісу для малюків та учнів молодших класів, озеленення територій освітніх закладів, екскурсії до лісу. «Відтворимо ліси разом!» – таке гасло буде носити акція.

Зазначимо, що у 2017 році в акції взяли участь майже 30 тис. громадян.

Залежно від погодних умов строки проведення головного заходу акції в окремих регіонах можуть бути змінені.

За інформацією Держлісагентства« повернутися до списку новин