Оржицька районна рада

Треті в заліку Спартакіади

Переглядів: 479

17 травня ц.р. в м. Полтава відбулися змагання обласної спартакіади серед депутатів рад різних рівнів.  За програмою спартакіади змагання проходили з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

У змаганнях з волейболу та міні-футболу у зональних турнірах, що відбулися 11 травня в м. Лубни,  команда  нашого району здобула право бути учасниками спартакіади серед 12 кращих команд районів області.

Доречно зазначити, що спартакіада проводилась всьоме і кожного разу наш район був не лише учасником, а ставав переможцем та другим призером в командних заліках спартакіад попередніх років.

Цього разу команда депутатів нашого району в командному заліку стала третім призером, поступившись на одне очко команді Семенівського району та на вісім очок колективу Гадяцького району. 

У змаганнях з настільного тенісу Оржиччину представляли Іван Єрченко та Юлія Колеснік – депутати Оржицької селищної та Староіржавецької сільської рад, вони вибороли 9 місце, 12-ою стала команда шахістів у складі Івана Бутка та Ніни Норки – депутатів районної та Онішківської сільської рад, у змаганнях з шашок Володимир Карлов та Леся Сагач – депутат районної та секретар Круподеринської сільської рад зайняли у підсумку 8 місце.

П’ятою, як і минулого року, виявилась команда району з міні футболу  у складі Володимира Сука, Віктора Горди, Володимира Лалича, Андрія Грози, Руслана Халяви, Вадима Новікова, Олександра Бихкала, які представляли депутатський корпус Оржицької селищної, Денисівської та Савинської сільських рад.

Найвагомішим досягненням цього року стало 3 місце, завойоване волейбольною командою у складі голови районної ради Володимира Козини, депутатів районної ради  -  Євгена Лаврися, Миколи Чепи, Олександра Вовка,  Савинського сільського голови - Василя Граба, депутатів Денисівської, Савинської, Плехівської сільських та Оржицької селищної рад – Олександра Чепи, Юрія Часника, Юрія Рожка, Геннадія Коршуна.

Ці перемоги дозволили у підсумку в загальнокомандному заліку стати команді Оржицького краю третім призером спартакіади, що стало вагомим досягненням нинішнього року. Цей успіх є підтвердженням інтересу депутатів та голів рад Оржицької громади до спорту та його розвитку на теренах району.

Призери обласної спартакіади були нагороджені грамотами, кубком та медалями організаторів змагань.

Усім причетним до перемоги хочеться щиро подякувати за гідне представництво Оржиччини і висловити сподівання, що наступного року ці досягнення примножаться.

Також висловлюємо подяку відділу освіти райдержадміністрації, дирекції Оржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка та водієві Юрію Демченку за допомогу у проведенні змагань.

За підсумками змагань сім спортсменів Оржиччини, учасників цьогорічної обласної спартакіади, стали кандидатами обласних команд, які візьмуть участь у  Всеукраїнській спартакіаді, що  відбудеться в період з 12 по 18 червня у м. Чорноморськ Одеської області.

Будемо сподіватися, що наші депутати зроблять вагомий внесок в успіхи Полтавської команди. Саме цього їм щиро зичать усі оржичани.

М. Половина – начальник  відділу  організаційного  забезпечення
діяльності ради, її постійних комісій, депутатів


« повернутися до списку новин