Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Майбутнє лісу в наших руках

Переглядів: 465

Весна – гаряча пора для багатьох галузей. Серед таких лісова. Споконвіків ліс був пристанищем для людей, їх домом, давав не тільки укриття, але й їжу. Багато людей вважають, що ліс – це природне середовище, хоч таке уявлення не зовсім правильне. Адже ліс – це у значній мірі творіння рук людини, яка вирощує, оберігає та за ним доглядає.

Велику роботу по примноженню лісового багатства, пропаганді бережного ставлення до природи проводять працівники ДП «Лубенський лісгосп» Оржицьке лісництво (керівник Володимир Дворко).

Цими днями вони провели акцію з учнями Оржицької загальноосвітньої школи імені І.Франка «Майбутнє лісу в наших руках!» в ході якої висадили ялинки, туї, берізки коло школи.

- Приємно було висадити ці деревця, щоб через роки милуватися їхньою красою, - розповідає один з учнів, який взяв участь в акції.

Також працівники лісництва разом з жителями Селецької сільської ради висадили сосну звичайну та червоний дуб в кварталі 216 місцевого лісового масиву, а також виконали роботи по створенню 9 кілометрів мінеральних смуг та поновили 119,8 км вже існуючих,які мають слугувати захисту лісових масивів.

Спільно з територіальними громадами лісівники Оржиччини запланували великі обсяги робіт на День довкілля та місячник озеленення, прибирання і благоустрою.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин