Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання головного лікаря ЦРЛ Наталії Ковтун

Переглядів: 350

З професійним святом

17 червня вся медична спільнота відзначатиме своє професійне свято – День медичного працівника. Дорогі працівники та ветерани медицини, всі ті хто пов’язав  своє життя з  однією  найшляхетніших професій, колеги! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була і є важливою та необхідною. У цьому жертовному, щоденному служінні людям, ви часто не маєте часу на спокій та відпочинок. І вдень і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти   хворому!  У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із працівників медицини виконує важливу функцію - лікування та порятунку українців: чи то на амбулаторному прийомі, чи біля ліжка хворого, чи в операційній, чи в машині екстреної допомоги. Всього працівників медицини в районі 361.  В Оржицькій ЦРЛ 222, в КЗ «Оржицький центр ПМСД»  124, працівників екстреної допомоги  15.

Найголовніше в медицині - високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброта і бажання допомогти людям. У медицині нашого району немає випадкових працівників, тому що саме тут працюють самі чуйні люди, які на своєму посту вдень і вночі готові прийти на допомогу, врятувати здоров'я, а часто, і життя пацієнтів. Саме тут добро перемагає зло, завдяки справжнім професіоналам своєї справи.

Дякую всім працівникам медицини  за  невтомну працю, відданість та щире, добре відкрите серце. Бажаю всім медпрацівникам, які присвятили своє життя служінню людям  невичерпності сил та енергії, нових здобутків та людської шани, витримки  у Вашій нелегкій праці.

Нехай любов і щастя наповнюють кожен Ваш день, а праця на благо людей приносить лише задоволення і радість. Вірю, що професія медика набуде більшої суспільної значимості та гідно буде оцінена, а ваші серця наповняться гордістю за свою професію.

                               З повагою головний лікар Оржицької ЦРЛ                           Ковтун Н.І.

« повернутися до списку новин