Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржицька ЦРЛ: поповнилася комп’ютерна база

Переглядів: 480

Складно, напевно, оцінити яку роль відіграє в сучасному житті комп'ютер. Сказати що важливу, це практично нічого не сказати.  Комп’ютерна техніка міцно закріпилася і у лікувальному процесі.

Отже на сьогодні комп’ютер для медичного працівника – це необхідність, а не примха. Адміністрація Оржицької ЦРЛ постійно працює над покращенням та оновленням матеріально-технічної бази закладу.

  

У листопаді поточного року, завдячуючи підтримці керівництва району та за сприянням депутатів обласної ради Горба М.М., Несена В.В., Яненка А.І., Василенко М.М., за зекономлені кошти, які виділені згідно розпорядження голови Полтавської ОДА № 756 від 06.11.2017 року «Про внесення змін до деяких розпоряджень голови облдержадміністрації» для Оржицької  центральної районної лікарні придбано комп’ютерну техніку.

Загальна вартість якої склала 45501 грн. Дане придбання сприятиме підвищенню якості надання медичних послуг, використовуватиметься для ведення реєстрів пацієнтів, оптимізації процесу обов'язкової звітності та поліпшення доступності медичної  допомоги.

Прес-повідомлення Оржицької ЦРЛ

« повернутися до списку новин