Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Білорус із українським серцем

Переглядів: 562

У наш неспокійний час патріотичне виховання в школі потрібне як ніколи. Саме з метою формування в учнів високої громадянської позиції в Новооржицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів 16 лютого 2017 року була організована зустріч із волонтерами Володимиром Клевжицем та Іванною Верховською.

Володимир Михайлович не з чуток знає про суворі будні бійців АТО, адже він, військовий із 18-річним стажем, переїхав із Монголії в Україну (а білорус за національністю) та став офіцером 57-ї бригади. А останні 2 роки ще й допомагає українським воїнам як волонтер. У 2015 році Володимир Клевжиць став лауреатом Полтавської обласної премії імені С.А.Ковпака в номінації «Власним прикладом». Пройшовши Зайцеве, Дебальцеве, Маріуполь, волонтер, за його словами, переконався, що українські патріоти ніколи не здаються і перемога для них понад усе.

Оржиця, Новооржицьке, АТО, патріотичне виховання   Оржиця, Новооржицьке, АТО, патріотичне виховання

Разом із ним на зустрічі була присутня і його вірна помічниця, наша землячка Іванна Верховська. Вона співпрацює з бійцями АТО з самого початку конфлікту на Сході України, за що її кандидатура подана на нагороду Президента України.

Учні із захопленням слухали розповіді безпосередніх очевидців війни, ставили запитання. Школярі підготували малюнки, листівки, які разом із харчами та товарами першої необхідності будуть доставлені українським воїнам.

Саме з такого починається виховання патріота – з власного прикладу. І кожен українець може стати частиною великої перемоги, повідомляє сайт школи.

« повернутися до списку новин