Оржицька районна рада

Скликається сесія районної ради

Переглядів: 1961

Голова районної ради Володимир Козина підписав розпорядження «Про скликання сорок п’ятої сесії районної ради сьомого скликання»  12 серпня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради.

На сесії будуть розглянуті такі питання:

Про затвердження змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області за другий квартал 2020 року.

Про затвердження стратегічного плану розвитку комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2020 рік.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за другий квартал 2020 року.

Про оптимізацію та затвердження мережі закладів дошкільної освіти.

Про ліквідацію Райозерської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Оржицької районної ради Полтавської області з першого вересня 2020 року у зв’язку з відсутністю учнів.

Про внесення змін до Районної програми „Шкільний автобус” на 2017-2021 роки.

Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на 2020 рік”.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин