Оржицька районна рада

ДО УВАГИ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: У 2020 РОЦІ У ДЕКЛАРАЦІЮ НЕОБХІДНО ВНОСИТИ УНІКАЛЬНИЙ НОМЕР ЗАПИСУ З ДЕМОГРАФІЧНОГО РЕЄСТРУ

Переглядів: 335

Законом України від 2 жовтня 2019 року внесено зміни щодо забезпечення ефективності запобігання корупції

Зокрема, нововведення передбачають, що з 1 січня 2020 року у декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, необхідно буде зазначати унікальні номери запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) суб’єкта декларування та членів його сім’ї.

Передбачається, що у електронній формі декларації буде міститися окреме поле для зазначення цих відомостей або внесення відповідної відмітки про відсутність УНЗР у декларанта або члена його сім’ї.

УНЗР присвоюється фізичній особі автоматично під час занесення інформації про неї у Єдиний державний демографічний реєстр. Він є незмінним протягом усього життя громадянина (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

Всім громадянам України, які мають оформлені біометричні документи (паспорт громадянина України у формі картки або паспорт громадянина України для виїзду за кордон), УНЗР вже присвоєно.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин