Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Чергова перемога ФК «Оржиця» в регіональному чемпіонаті з міні-футболу

Переглядів: 575

4 лютого поточного року  в м. Гребінка відбулися матчі I туру II кола Вищої ліги (група «А») Регіонального чемпіонату з міні-футболу.

В цьому турі ФК «Оржиця», спонсором якої являється ПСП «ПриватАгро»,  зустрілася з командою «Куйбишево» с. Вишневе. Перший тайм матчу видався напруженим, команда з Вишневого першою відкрила рахунок. «Оржиця» за короткий проміжок часу не лише спромоглася зрівняти, але й подвоїла рахунок.

Другий тайм проходив з перевагою  оржичан, у ворота «Куйбишевого» було забито ще чотири м’ячі. У підсумку «Оржиця» перемогла з рахунком 6:1 (голи забивали: Нечипоренко Д. - 1 гол, Сергієнко С. – 1 гол, Марченко А. – 2 голи, Халілов Я. – 1 гол, Яцько В. - 1 гол).

Організатори турніру, за підсумками 1-го кола чемпіонату, поділили  учасників на дві групи. Перша  група А буде боротися за 1 - 6 місця, інша група  -  B - за 7-11 місця. І відповідно, перерахували всім учасникам залікові очки.